Охорона квартир | Агентство безпеки Тимура Уваровіта "ТОР"

Охорона квартир Агентством безпеки "ТОР"

Агентства "ТОР" з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Агентство безопасности Тимура Уваровита ТОР, охрана квартир

Комплекс послуг включає:

- консультації з питань вибору систем безпеки;

- монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;

- централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;

- повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;

- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру Агентства "ТОР". Послуги надаються фізичним особам з майновою відповідальністю.

За Вашим зверненням фахівці технічної служби Агентства "ТОР", проаналізувавши всі чинники, що так чи інакше впливають на безпеку, визначать оптимальний кількісний та якісний перелік охоронного обладнання та встановлять його у Вашому помешканні. Монтаж, наладка та підключення до пульта централізованого спостереження здійснюються протягом 1-3 діб залежно від обраного типу обладнання.

Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної сигналізації, встановлених у Вашій квартирі. Технічне оснащення підрозділів Агентства "ТОР" дає змогу забезпечувати надійну охорону, як за допомогою телефонної лінії, так і по радіоканалу, а також з використанням стільникового зв'язку.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника квартири (на вимогу) та, якщо це передбачено договором, скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп реагування, які чергують у цій зоні. Групи реагування Агентства "ТОР", як правило, складаються із трьох озброєних співробітників Агентства та оснащуються сучасними спецавтомобілями. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група реагування найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу Агентства "ТОР" та власникові квартири.

У разі порушення цілісності квартири забезпечується її фізична охорона до прибуття власника.

Замовити послугу можна за телефоном:

+38095 427 33 36

Дзвінки з мобільних телефонів згідно умов Вашого тарифного плану.